Desenli poplin kumaş, yılbaşı

Ürün Kodu: 3608
Stok Durumu: Var
19,50TL
-+

Ürün Bilgileri:

  • Yılbaşı desenli pamuklu poplin kumaş.
  • Kumaş eni 240 cm'dir.
  • Nevresim kumaşı gibi incedir.

Kullanım Şekli:

  • Nevresim kumaşı inceliğinde olduğu için arkasına beyaz tela yapıştırarak veya özellikle beyaz yüzeyli ürünlere aplike uygulayarak farklı ürünler oluşturabilirsiniz.
Siparişleriniz, ilgili tarihi takiben 1-3 iş günü arasında kargoya teslim edilir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra Yurtiçi veya UPS Kargo aracılığıyla 1-3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.


Uzak bölge olarak bilinen mobil bölgelerde teslimatların biraz daha uzun sürebileceğini dikkate almanızı rica ederiz. Resmi tatillerde ve haftasonu kargo firmalarının çalışmama ihtimalinden dolayı teslimatınız ilk dağıtım gününde yapılacaktır.


Siparişiniz kargoya verildiğinde size bilgilendirmek için otomatik e-posta gönderilmektedir. E-posta içerisindeki takip linkini tıklayarak kargonuzu takip edebilirsiniz. Ayrıca Yurtiçi veya UPS tarafından da e-posta ve SMS gönderilmektedir.


Ayrıca, üye girişi yaparak verdiğiniz siparişlerinizde, hesabınıza giriş yapıp ilgili siparişin detayında da kargo takip adresinizi görebilirsiniz.
İlginizi Çekebilecek Ürünler
Peçete, kardan adam
8,50TL
Runner, kırmızı yeşil ekose
39,50TL
Runner, simli kırmızı
39,50TL
Telif hakkı funbou © 2019. Tüm hakları saklıdır.
-