Bugüne özel 50 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava !

Teslimat & İade Bilgileri

Kargo ücreti

Kargo ücreti tüm ürünlerde ve Türkiye’nin her yerine sabit 12,90 TL’dir. Bu ücret sipariş aşamasında ödemeniz gereken toplam tutara yansıtılır, teslim alırken herhangi bir ödeme yapmazsınız. 150 TL üzeri siparişlerde ise kargo ücretsizdir.

Kargo firması

Gönderimlerimiz Yurtiçi Kargo aracılığı ile yapılmaktadır. Teslimatlar hafta içi, zaman zaman ise Cumartesi günleri gerçekleştirilebilir. Haftasonu ve resmi tatillerde gönderim yapılmamaktadır.

Kapıda ödeme

Kapıda ödeme yöntemi ile alım yaptığınızda kargo firması tarafından 7,90 TL tahsilat ücreti alınmaktadır. Bu ücret, kargo firmasının tahsilat hizmeti için belirlediği bir rakamdır.

Teslimat süresi

Siparişinizdeki tüm ürünler sipariş tarihini takip eden 2-4 iş günü içerisinde kargoya verilir. Mesai saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00 arasıdır. Haftasonu ar-ge ve üretim çalışmalarımız sebebiyle gönderim yapılmamaktadır.

Teslimat tarihi

Siparişiniz, bulunduğunuz il ve ilçeye bağlı olmak üzere kargoya veriliş tarihinden itibaren 1 veya 2 iş günü sonra adresinize teslim edilir. Haftanın belirli günlerinde dağıtım yapılan mobil bölgelerden birinde bulunuyorsanız, sevkiyat gününü beklemeniz gerekmektedir.

Teslimat adresinde alıcının bulunmaması

UPS kargo görevlisi belirtilen adreste paketi teslim alabilecek birini bulamazsa ertesi gün tekrar uğrama yapar. Yine adreste kimse olmazsa siparişi ilgili kargo şubesinde birkaç gün beklemeye alır. Bu durumda alıcının tarafımıza önceden haber vererek, yönlendirmemiz doğrultusunda kimliği ile birlikte kargo şubesine giderek ürünü bizzat teslim alması gerekir.

Yurtiçi Kargo görevlileri ise ilk uğramada adreste alıcıyı bulamadığında adrese bilgi notu bırakmaktadır. 1-3 gün içerisinde paket şubeden alınmadığı takdirde iade işlemi yapılır.

Kargo takibi

Kargo takibi için gerekli link / takip numarası, ürünlerin kargoya verilişinden sonra size e-posta ile bildirilecektir.
 
Değişim ve İade

İade süremiz 15 gündür. Değişim seçeneği bulunmamaktadır.

Ürünü değiştirmek istediğinizde önce iade işlemi yapmanız gerekmektedir. Paket tarafımıza ulaştığında, ürün ücreti size iade edildikten sonra yeni bir sipariş oluşturabilirsiniz.

* İade edilecek ürünler, e-fatura çıktısı ile birlikte Yurtiçi Kargo ile 366655347 anlaşma kodlu FUNBOU ELEKTRONİK TİCARET A.Ş. adına karşı ödemeli olarak gönderilmelidir. Gerekli durumda fatura üzerinde iade ürünleri işaretleyebilir ve not alabilirsiniz.

Not: Farklı kargo firmasından gelen iadelerin kargo bedeli alıcıya ait olacaktır. İadelerde ürünün kullanılmamış ve zarar görmemiş olması gerekmektedir.

*** Kişiye özel olarak hazırlanmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Telif hakkı funbou © 2020. Tüm hakları saklıdır.
-