Sticker, şeffaf kavanoz

Ürün Kodu: 3667
Stok Durumu: Var
9,50 TL
-+

Ürün Bilgileri:

  • Şeffaf yapışkanlı kağıt üzerine kavanoz baskılı sticker.
  • Bir sayfada 2 büyük (5.9x10 cm) ve 3 küçük (3.6x6.2 cm) kavanoz sticker yer alır.
  • Seçeneklerden sayfa adedini belirleyebilirsiniz.

Kullanım Alanları:

  • Bu ürünü sevgililer günü, anneler günü ve benzeri günlerde vereceğiniz hediye paketlerinde, ayrıca butik ürünleriniz için hazırladığınız paketlerde süsleme amaçlı kullanabilirsiniz.
Siparişleriniz, ilgili tarihi takiben 1-3 iş günü arasında kargoya teslim edilir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra Yurtiçi veya UPS Kargo aracılığıyla 1-3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.


Uzak bölge olarak bilinen mobil bölgelerde teslimatların biraz daha uzun sürebileceğini dikkate almanızı rica ederiz. Resmi tatillerde ve haftasonu kargo firmalarının çalışmama ihtimalinden dolayı teslimatınız ilk dağıtım gününde yapılacaktır.


Siparişiniz kargoya verildiğinde size bilgilendirmek için otomatik e-posta gönderilmektedir. E-posta içerisindeki takip linkini tıklayarak kargonuzu takip edebilirsiniz. Ayrıca Yurtiçi veya UPS tarafından da e-posta ve SMS gönderilmektedir.


Ayrıca, üye girişi yaparak verdiğiniz siparişlerinizde, hesabınıza giriş yapıp ilgili siparişin detayında da kargo takip adresinizi görebilirsiniz.
İlginizi Çekebilecek Ürünler
Beyaz kese kağıdı
3,50TL
Paket ipi, yılbaşı
5,00TL
-10%
Mini bahçe, aşk
9,50TL 8,55TL
Bohça kraft kutu
35,00TL
Telif hakkı funbou © 2019. Tüm hakları saklıdır.
-