Kumaş gül, sarı-somon

Ürün Kodu: 3520
Stok Durumu: Yok

Ürün Bilgileri:

  • Kumaştan üretilmiş sarı-somon gül kafası.
  • Kokusuz ve mat yapıdadır.
  • Ürün çapı 7 cm civarındadır.
  • Fiyat 1 paket (8 adet) yapay gül içindir.

Kullanım Önerisi:

  • Bu güllere sevgililer günü, kutlama, düğün, nişan, kına gecesi ve bekarlığa veda gibi özel günlerde dekoratif olarak yer verebilir,
  • Sevdiklerinize vereceğiniz hediyelerin ambalajlarında, kapı süsü yapımında veya benzeri süslemelerde kullanabilirsiniz.
Siparişleriniz, ilgili tarihi takiben 1-3 iş günü arasında kargoya teslim edilir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra Yurtiçi veya UPS Kargo aracılığıyla 1-3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.


Uzak bölge olarak bilinen mobil bölgelerde teslimatların biraz daha uzun sürebileceğini dikkate almanızı rica ederiz. Resmi tatillerde ve haftasonu kargo firmalarının çalışmama ihtimalinden dolayı teslimatınız ilk dağıtım gününde yapılacaktır.


Siparişiniz kargoya verildiğinde size bilgilendirmek için otomatik e-posta gönderilmektedir. E-posta içerisindeki takip linkini tıklayarak kargonuzu takip edebilirsiniz. Ayrıca Yurtiçi veya UPS tarafından da e-posta ve SMS gönderilmektedir.


Ayrıca, üye girişi yaparak verdiğiniz siparişlerinizde, hesabınıza giriş yapıp ilgili siparişin detayında da kargo takip adresinizi görebilirsiniz.
İlginizi Çekebilecek Ürünler
Peçete, yılbaşı
8,50TL
Jüt şerit, püsküllü
7,00TL
Balon, siyah
5,00TL
Jüt keteni, kırmızı
28,50TL
Telif hakkı funbou © 2019. Tüm hakları saklıdır.
-