Nikah şekeri, gelin & damat

Ürün Kodu: 1725
Stok Durumu: Yok

Ürün Bilgileri:

  • 25 cc'lik mantar kapaklı cam şişe çapı 3 cm, yüksekliği 5 cm'dir.
  • Fiyata fotoğrafta görülen kalp şeker içerikli 2 adet şişe dahildir.
  • Fiyat 1 çift set içindir, farklı miktar ve fiyatlar için seçeneklere bakınız.
  • 25 çift (50 adet) ve üzeri alım yapılması halinde ürünün hazırlanma ve gönderim süresi 10-12 iş günüdür.

Kullanım Alanları:

  • Nişan, kına gecesi, bekarlığa veda partisi, nikah ve düğün gibi özel günlerde bu sevimli gelin & damat şekerleri, sevdiklerinize sizden güzel birer hatıra olarak kalacaktır.
Siparişleriniz, ilgili tarihi takiben 1-3 iş günü arasında kargoya teslim edilir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra Yurtiçi veya UPS Kargo aracılığıyla 1-3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.


Uzak bölge olarak bilinen mobil bölgelerde teslimatların biraz daha uzun sürebileceğini dikkate almanızı rica ederiz. Resmi tatillerde ve haftasonu kargo firmalarının çalışmama ihtimalinden dolayı teslimatınız ilk dağıtım gününde yapılacaktır.


Siparişiniz kargoya verildiğinde size bilgilendirmek için otomatik e-posta gönderilmektedir. E-posta içerisindeki takip linkini tıklayarak kargonuzu takip edebilirsiniz. Ayrıca Yurtiçi veya UPS tarafından da e-posta ve SMS gönderilmektedir.


Ayrıca, üye girişi yaparak verdiğiniz siparişlerinizde, hesabınıza giriş yapıp ilgili siparişin detayında da kargo takip adresinizi görebilirsiniz.
Telif hakkı funbou © 2019. Tüm hakları saklıdır.
-