Kuru çiçek, altın otu

Ürün Kodu: 3739
Stok Durumu: Yok
Benzer Ürünler

Ürün Bilgileri:

  • Kurutulmuş, doğal altın otu.
  • Fiyat 1 demet ürün içindir.

Kullanım Bilgileri:

  • Bu ürünü çeşitli davet ve organizasyonlarda süsleme amaçlı kullanabilirsiniz.
  • Pastane, fırın, kafe gibi yerlerde ürün sunumları ve paketlerinde altın otundan yararlanabilirsiniz.
  • Ayrıca butik ürünlerinizi paketlemede, özellikle butik sabun, doğal içerikli gıda veya benzeri tüketim ürünlerinin paketlerinde süsleme malzemesi olarak kullanabilirsiniz.
Siparişleriniz, ilgili tarihi takiben 1-3 iş günü arasında kargoya teslim edilir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra Yurtiçi veya UPS Kargo aracılığıyla 1-3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.


Uzak bölge olarak bilinen mobil bölgelerde teslimatların biraz daha uzun sürebileceğini dikkate almanızı rica ederiz. Resmi tatillerde ve haftasonu kargo firmalarının çalışmama ihtimalinden dolayı teslimatınız ilk dağıtım gününde yapılacaktır.


Siparişiniz kargoya verildiğinde size bilgilendirmek için otomatik e-posta gönderilmektedir. E-posta içerisindeki takip linkini tıklayarak kargonuzu takip edebilirsiniz. Ayrıca Yurtiçi veya UPS tarafından da e-posta ve SMS gönderilmektedir.


Ayrıca, üye girişi yaparak verdiğiniz siparişlerinizde, hesabınıza giriş yapıp ilgili siparişin detayında da kargo takip adresinizi görebilirsiniz.
İlginizi Çekebilecek Ürünler
Etiket, keçe kalpli
5,90TL
Şeffaf poşet, bantlı
5,50TL
Ağ şerit, krem
19,50TL
Telif hakkı funbou © 2019. Tüm hakları saklıdır.
-