İkram kesesi, kına & düğün

Ürün Kodu: 1737
Stok Durumu: Yok

Ürün Bilgileri:

  • Kese kağıdı ölçüleri 13x20 cm'dir.
  • Fiyat fotoğrafta görülen 12 adet süslenmiş kese kağıdı içindir.
  • Farklı miktar ve fiyatlar için seçeneklere bakabilirsiniz.

Kullanım Alanları:

  • Özellikle kına gecesi gibi özel günlerde bu kese kağıtlarının içerisine jelatin içerisinde kuruyemiş veya benzer ikramlar koyarak farklı sunumlar oluşturabilirsiniz.
Siparişleriniz, ilgili tarihi takiben 1-3 iş günü arasında kargoya teslim edilir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra Yurtiçi veya UPS Kargo aracılığıyla 1-3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.


Uzak bölge olarak bilinen mobil bölgelerde teslimatların biraz daha uzun sürebileceğini dikkate almanızı rica ederiz. Resmi tatillerde ve haftasonu kargo firmalarının çalışmama ihtimalinden dolayı teslimatınız ilk dağıtım gününde yapılacaktır.


Siparişiniz kargoya verildiğinde size bilgilendirmek için otomatik e-posta gönderilmektedir. E-posta içerisindeki takip linkini tıklayarak kargonuzu takip edebilirsiniz. Ayrıca Yurtiçi veya UPS tarafından da e-posta ve SMS gönderilmektedir.


Ayrıca, üye girişi yaparak verdiğiniz siparişlerinizde, hesabınıza giriş yapıp ilgili siparişin detayında da kargo takip adresinizi görebilirsiniz.
Telif hakkı funbou © 2019. Tüm hakları saklıdır.
-